"לקוחות ששוחחנו עמם תיארו את הייחודיות בגישה האישית ה"רכה", ביכולת "לינוק" ולזקק את החומרים שאפשר לחלץ מכל אדם, כדי להפוך אותו למוסיקאי, גם אם לא לפי הספר, לפחות לפי הלב. יואב עובד איתם על דיקציה, על רגש בהגשה, על נגינה טכנית, שירה עם כוונה ועיבוד נכון לפרויקט...".

>> אסף לוי "גלובס"
לכתבה

"יואב ביצע, עבור קמפיין גדול של Winwin (מבית Ynet), הפקה לטלוויזיה ולרדיו במספר גרסאות ועם מבצעים שונים. במהלך העבודה אתו נחשפנו למגוון יכולות מרשים, ראיה ותפיסה מוסיקלית רחבה, חדה ומקצועית עד כדי כך שנדמה כי תכנתו את הכישורים הבלתי נגמרים שלו. אחד המשפטים שעלו במהלך העבודה עמו היה:
There goes a man who loves his job. האיש פשוט עושה את המלאכה מהלב, בלהט ואינו מתפשר על בינוניות בשום צורה. כל זה נעשה בחיוך, בסבלנות ובתחושה מצד הלקוח שהוא בידיים נהדרות. לא נהסס לעבוד אתו שוב בעתיד בגלל הכישרון, המקצועיות, הגישה ובגלל שנהנינו.

אשמח להמליץ עליו כל אימת שיידרש".
>> ירון אחר
סמנכ"ל Ynet
"יואב הלחין והפיק מוזיקלית ג'ינגל חדש לרדיו ורענן את מערך הטלפוניה של החברה. ביויה קיבלנו שירות איכותי, מקצועי מאין כמוהו אך גם יעיל וענייני. ראוי לציין את מסירותו הרבה של יואב, את מחויבותו וזמינותו כמעט בכל יום ושעה וכן את עמידתו האיתנה, פעמים רבות ונשנות, בלוח זמנים צפוף ותובעני במיוחד. נמשיך ונשמח ביותר לעבוד עם יויה גם בעתיד".

>> ניב זילברשטיין
שותף ומשנה למנכ"ל פיצה האט

"יואב אסיף הנו מוזיקאי מבריק ומלחין בעל כישרון יוצא דופן. יכולתו הנדירה להלחין, לתזמר ולעבד מוסיקלית באינספור ז'אנרים ובאופן כה מושלם, הינה לבדה סוג של פלא בעיניי".

>> ד"ר אבי עילם אמזלג
מנצח, מלחין ומעבד

"יואב הוא האיש שהופך כל מופע לקונצרט תיאטרלי משובח והכל בזכות היצירתיות, הראש הפתוח, המיקצוענות והיכולת המדהימה לאלתר - ת ע נ ו ג !!!".

>> אילן פופקו
מנהל אמנותי - "אימפרוליין"
"רוצה להודות לך על שלקחת חלק נכבד בדיסק השני שלי. תודה על שלושת השירים המצוינים שלך: ודי לחלום, לילות לבנים ומכה בפנים שכתבת והלחנת עבורי. תודה על הרגישות, הסבלנות וההשקעה מצדך. מאחלת לנו שיתופים מוסיקליים נוספים ובכלל שיהיה בהצלחה עם האולפן החדש. מכל הלב".

>> הילה הררי

"יואב היקר,
פנינו אליך בדקה ה-90 ותוך זמן קצר הצלחת להלחין ולהפיק מנגינה שמאוד התחברנו אליה ואשר שימשה אותנו בהכנת ה dvd של מתכוני החברה. נשמח מאוד לעבוד עמך שוב בעתיד".

>> נלי אור
יועצת שיווק, "מזרח ומערב"

"יואב, כבר שנים מאז שפתחתי את העסק שלי בחיפה ובן רגע, בייעוץ קטן אתך, הצלחת להפיח רוח חדשה ורעננה בעסק ע"י הלחנת ג'ינגל מדהים שסחף אחריו תגובות כבירות. ראוי לציין שהפתיח שחשבת עליו דבק בלשון הציבור ! המשך ביצירתיות וביעילות המקצועית שלך, בדבקות לאורך הדרך שסללת וממשיך לסלול. אני מודה לך על תרומתך היצירתית הגדולה לעסק שלי".

>> יורם בן יהודה
סמנכ"ל גלובל סיטי נכסים 
"ביקשנו מיואב להלחין ג'ינגל רדיו ל - VIM, מרכז פנאי ובריאות. הג'ינגל כלל "הוק" מוזיקלי רענן אשר הולחן בידי יואב והופק מוזיקלית במלואו באולפנייה. ההקלטות כללו סשן קריינות עם הדוגמנית בר רפאלי אשר נבחרה להיות הפרזנטורית של הקמפיין. הקלטות הקריינות עברו חלק ובוצעו ביעילות רבה וכן התוצאה הסופית הייתה מרשימה מאין כמוה. העבודה על הג'ינגל עם יואב הייתה מקצועית ויצירתית. יואב, אתה כשרוני ומקסים".
 
>> אורית כץ קפלן
כץ | קפלן, פרסום ושיווק - מנכ"ל
"רמת העיבודים והתזמורים של כלי המיתר בטקסי יום הזיכרון והשואה היא רמה גבוהה וזוכה כל פעם מחדש לתשבחות רבות מאורחים רבים. יואב הפיק טקסים גדולים בהם נכחו שגריר ארה"ב בישראל ושר החינוך שלנו. הנכונות של יואב לעבודה קשה, לגמישות רעיונית, הם הגורמים לחידוש החוזה כל שנה מחדש. יואב גם מצטיין ביחסי אנוש מעולים, סבלנות רבה ותשוקה בעבודה".

>> ברק פרידמן, מנהל הרב תחומי
"פניתי ליויה מיוזיק בעקבות המלצה של חברה על מנת לקבל ייעוץ והכוונה להפקה מוסיקלית שחשבתי לבצע להצגת הילדים "סימבה איש החיות" אשר אני מקיים כבר מספר שנים. יואב אסיף קיבל אותי, הראה לי את האולפן, השמיע עבודות, שמע את דבריי והחליט לבוא ולראות את ההצגה על מנת לקבל השראה. חשבתי לעצמי שמדובר באיש מקצוע רציני ויסודי, שלא לוקח דברים כמובנים מאליהם וצדקתי בגדול!

יואב כתב, הלחין, עיבד, הקליט ומיקסס ארבעה שירי ילדים מדהימים, בלשון המעטה, שזוכים מדי יום להשמעה בהצגה. תגובת הקהל לשירים, הן מצד הילדים והן מצד ההורים, פשוט נלהבת וחמה מאין כמוה. נראה שכולם ממש מתחברים ללחנים הקליטים שכתב יואב ולעיבודים הסוחפים כך שבמהלך המופע ההורים אף קמים לרקוד יחד עם הילדים ! 

לא אחת גם קיבלתי סרטוני וידאו מהורים שצילמו את ילדיהם שרים את השירים שכתב יואב למופע, מה שלא קרה בעבר ! 
אני רוצה לומר ליואב, תודה רבה על הפקה מדהימה ואני כבר מחכה לפרויקט הבא :)"

>> שלומי (סימבה) סרנו
סימבה איש החיות

"יואב הוא אחד הסטודנטים המוכשרים ביותר שלימדתי בחיי, מגיעה לו על כך הערכתי המלאה כאמן וכאדם. אני ממליץ בחום !!! באהבה". 

>> הילה הררי
"יויה-מיוזיק - חממת הפקה מגוונת בלב תל אביב. יויה מיוזיק (או בקיצור: יויה) הנו אולפן הקלטות להפקה מוסיקלית היושב בלב תל אביב, משתמש בציוד קצה עליון וחותר למצוינות בהפקה מוסיקלית של אלבומים וסינגלים, הלחנה לקולנוע ולטלוויזיה וכן הפקתם של תשדירי פרסומת. האולפן הוקם כדי לתת מענה איכותי ובלתי מתפשר לכל מי שחפץ בהפקה מוסיקלית משובחת יחד עם תוצאות סאונד בסטנדרט הגבוה ביותר הנהוג בתעשיית המוסיקה כיום. ב"יויה" ניתן לחוות את הרגעים מלאי הקסם בהם היצירה מתחילה להתגבש מוסיקלית וללבוש צורה, החל מקבלת ההחלטות הבסיסיות ביותר של איזה כלים ישתתפו, דרך רגעי ההקלטה הראשוניים ועד קבלת המוצר המוגמר לאחר תהליכים של מיקס ומאסטרינג. החבילה נשמעת מושכת בהחלט".

>> אקט מוסיקלי, המגזין הישראלי לטכנולוגיה באודיו ומוסיקה
לכתבה לחצו כאן 
"סבלנות, יחס אדיב, יושרה אומנותית ותודעת שירות הם דברים שצריך להקפיד עליהם. בתחום שלנו מעורבים רגשות, אנרגיות אדירות של הבעה ויצירה וכן, מה לעשות.. גם אגו. כמו כל נותן שירות, גם מפיק מוזיקלי, מעבד או איש סאונד צריך לדעת לתת שירות ובכלל זה לדעת להניח את האגו בצד". 

>> תעשיה.קום
 
לראיון המלא לחצו כאן
"יואב היקר, אצלנו בסדנה לצורפות נוהגים לומר שהדרך לעיתים חשובה מן היעד אבל בעבודה שלי איתך היו חשובים הדרך והיעד (תוצאות מרשימות) גם יחד. היה לי לעונג לעבוד איתך ! גילית מקצועיות, סבלנות ובעיקר אציין את העצות הנבונות, האינטליגנטיות והכה חשובות אשר קיבלתי ממך ואשר סייעו להכניס גם הדיוט כמוני לעולם המדיה, הלא מוכר, וזאת בקלות יחסית. המון תודה על הכל, מקווה שניפגש שוב אצלך באולפן !"

>> יעל שקדי
הסדנה לצורפות

טואול - בניית אתרים