הפקה מוזיקלית והקלטות ממרחק


זה אפשרי! הקשיבו לשירה של עודד שהוקלטה בטלפון נייד, בברזיל הרחוקה... זהו עודד שהקליט באמצעות אפלקציה ייחודית בטלפון הנייד, בהיותו בברזיל הרחוקה (!)
את התוצאה הסופית שלחנו לבתו, שמתגוררת בארץ.
הפקה מוזיקלית, נגינה ומיקס: האולפנייה


התקופה האחרונה מציבה אתגרים ואנחנו נענים להם, ובהצלחה רבה יש לאמר. דווקא היום, קל מתמיד ליצור ולשתף פעולה ממרחק ובכל ״מזג אוויר״. 

אל דאגה, לא נקליט אתכם ממש דרך הזום. הרעיון הוא שנוכל לדבר, לתאם ציפיות, לשמוע סקיצות במהלך העבודה ולכוונן יחד את ההפקה שלכם. מה לגבי ההקלטות עצמן ? יש לנו שפע של פתרונות. נשמח לתת מענה אישי ולשפוך אור על התהליך בשיחת ייעוץ שנקיים.

אז איך זה עובד ?


הפקה מוזיקלית: אנחנו מקבלים מכם הקלטה בסיסית שאתם מקליטים בטלפון הנייד (אפילו רק שירה), מדברים על כל מה שצריך ובונים גייד בסיסי של פסנתר / גיטרה. לאחר מכן תקליטו מחדש לפי הוראות ממש קלילות שנשלח אליכם (ושוב, זה ממש קל) ולאחר שבידינו גייד מלא, נוכל להמשיך לקיים מפגשי zoom לפי הצורך עד שתושלם הפקה מוזיקלית מלאה כולל מיקס ומאסטרינג. את ההקלטה הסופית נוכל לבצע בשלל דרכים. עוד נדבר על זה.

שדרוג הפקה קיימת, מיקס ומאסטרינג: אתם שולחים אלינו (במייל או לינק להורדה): את הסקיצות שלכם, ערוצי השירה, הפרוייקטים הלא-גמורים וכן השירים שיושבים ב"דרייב" ומחכים למיקס ומאסטרינג. אנו נביא לנקודת הסיום את כל מה שתשלחו באופן המיטבי ביותר ונשלח אליכם מייד בחזרה. יש גם סשן תיקונים. בנוסף, קיימת האפשרות להשלים הקלטות של ערוצים כמו פסנתר, גיטרה אקוסטית, חשמלית, בס ותופים, ללא תשלום נוסף לנגנים.

כנסו לכאן והאזינו לדוגמאות, שגם צלחו והגיעו לפלייליסטים שכולנו מכירים.


מה המחיר ?
בידקו את חבילות ההפקה כאן שלנו ודברו איתנו.
נשמח לתת את ההצעה המתאימה והמשתלמת ביותר להפקה והקלטה ממרחק.

טואול - בניית אתרים